Najczęściej zadawane pytania

transport zwłok z zagranicy

Najczęściej zadawane pytania w przypadku transportu zwłok z zagranicą.

Transport zwłok z zagranicy - procedury

Lista najczęstszych pytań

Zwłoki z zagranicy, może sprowadzić najbliższa rodzina w linii prostej czyli: matka, ojciec, siostra, brat, babcia, dziadek itp.

Wszystkie formalności związane z transportem zmarłego z zagranicy załatwiamy my, po stronie Polskiej i po stronie zagranicznej. Po przetransportowaniu osoby zmarłej do miejsca docelowego oddajemy Państwu komplet dokumentów potrzebnych do pochowania (w tym Akt zgonu) 

Tak firma może oczywiście zapewnić odzież kupując np. garnitur , garsonkę uwzględniając Państwa preferencje co do rodzaju , koloru odzieży. Oczywiście Państwo również mogą sami np. za pośrednictwem kuriera wysłać do nas odzież . 

Trumna, która jest stosowana do transportu osoby zmarłej posiada wymagany wkład metalowy, ale nie jest on widoczny na zewnątrz. Taka trumna może być używana do pochówku.

Wszystkie formalności tzn dokumenty, upoważnienia i inne można załatwić w naszym biurze lub wysyłamy pocztą elektroniczną na wskazany przez Państwa adres meilowy.   

Płatność może być gotówką  po dostarczeniu ciała osoby zmarłej do miejsca docelowego lub płatnosć na konto bankowe do dnia dostarczenia ciała do miejsca docelowego. 

Masz więcej pytań?

Masz więcej pytań związanych z transportem osób zmarłych z zagranicy? Zadzwoń tel. 508 692 713 lub napisz do nas korzystając z formularza po wyżej.

 

 

Transport osób zmarłych przeprowadzimy z szacunkiem dla osoby zmarłej. 

 

 

 

 

Generowanie strony [s]: 0.0093