transport zwłok z zagranicy

IFS :: Transport zwłok z Belgii - Polski zakład pogrzebowy w Belgii - Sprowadzenie zwłok z Belgii

Sprowadzenie zwłok z Belgii do Polski to oferta międzynarodowego zakładu pogrzebowego CHARON prowadzonego przez Mirosława Tyla, działającego z powodzeniem od wielu lat w Szczecinie. Nasza firma usługowa specjalizuje się w profesjonalnym transporcie zwłok i sprowadzeniu ciała lub szczątków zmarłego/zmarłej z zagranicy do miejsca jego/jej pochówku na specjalne życzenie bliskich.

Całodobowy kontakt +48 508 692 713

e-mail: biuro@funeral.com.pl

Oferowany tu przewóz zmarłych z Belgii do Polski przez naszą firmę odbywa się zawsze z zachowaniem należytej powagi tego wydarzenia oraz przestrzeganiem wszystkich niezbędnych procedur formalnych, które są niezbędne do przeprowadzenia transportu każdego ciała lub jego szczątków z zagranicy do naszego kraju. Bezpieczne i szybkie przekazanie zwłok lub prochów najbliższej rodzinie jest dla nas najwyższym priorytetem którego przestrzegamy zawsze.

Transport zwłok z Belgii do Polski jest możliwy tylko i wyłącznie po otrzymaniu specjalnego zezwolenia na sprowadzenie ciała lub prochów (szczątków) wydawanego przez konsula RP w Belgii. W takim przypadku należy przedłożyć w Ambasadzie Republiki Polskiej w Brukseli oryginały następujących dokumentów:

- Pozwolenie prezydenta lub starosty miasta w Polsce na sprowadzenie i pochowanie zwłok lub prochów (szczątków) na terenie naszego kraju.
- Akt zgonu zmarłego w języku francuskim lub niderlandzkim.
- Zaświadczenie o kremacji zwłok w języku francuskim lub niderlandzkim.
- Zaświadczenie lekarskie stwierdzające, że zgon nie nastąpił na wskutek choroby zakaźnej.
- Zaświadczenie władz miejscowych zawierające zgodę na wywiezienie zwłok z Belgii (Laisser-passer mortuaire).
- Dokument upoważniający do przewozu zwłok (LEICHENPASS).
- Zaświadczenie miejscowych władz, że zwłoki zostały włożone do metalowej trumny zawierającej na dnie warstwę substancji chłonnej o grubości co najmniej 5 cm, a trumna metalowa została dokładnie zalutowana i włożona do drewnianej skrzyni w taki sposób, aby nie mogła się w niej poruszać (Certificat de mise en Bière).
- Zaświadczenie zakładu pogrzebowego, że prochy zostały umieszczone w szczelnym, odpornym na uszkodzenia pojemniku.

Koszt sprowadzenia zwłok z Belgii przez nasz zakład jest bardzo atrakcyjny na tle działającej w kraju konkurencji.

Cena za transport zwłok z Belgii do Polski może się różnić w zależności od tego w jakim regionie Niemiec ostatnia podróż zmarłego ma swój początek i gdzie w Polsce się kończy. Przykładowo cena sprowadzenia zwłok na trasie Belgia - Szczecin (Polska) wynosi od 6200 zł.

Czas sprowadzenia zwłok z Belgii do Polski wynosi 3-4 dni robocze.

Transport zwłok z Belgii - Sprowadzenie zwłok z Belgii - Przewóz zwłok z Belgii Profesjonalnie i w rozsądnej cenie

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie intrygujące Państwa pytania.

transport zwłok do polski, sprowadzenie zwłok do polski, przewóz zwłok z zagranicy, przewóz zwłok cena, transport zwłok, przewóz zwłok, przewoz zmarlego do polski, przewóz osoby zmarłej, międzynarodowe usługi pogrzebowe, międzynarodowy transport zwłok, sprowadzenie zwłok z Belgii, transport zwłok z niemiec cennik, Sprowadzenie zwłok z Norwegii, Transport zwłok z Norwegii, Transport zwłok ze Szwecji, Sprowadzenie zwłok ze Szwecji, sprowadzenie zwłok z danii

Kontakt

Infolinia 24h

GSM +48 5093328588

Tel. Stacjonarny 918854 773

e-mail: biuro@funeral.com.pl

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Generowanie strony [s]: 0.0141